Home

Mistral zilver op NK judo senioren

Zondag 4 oktober heeft Mistral Janssen van onze club mee gedaan aan het Nederlands Kampioenschap judo voor Senioren. Na een vrijlot treft hij Max de Vreeze een sterke judoka die nationaal en internationaal al veel titels op zijn naam heeft weten te schrijven. Het is een zware en spannende partij maar uiteindelijk weet Mistral in de golden score een wazari te scoren met een kata guruma. In de tweede partij heeft hij het niet gemakkelijker hij staat tegenover Michel Verhagen ook een judoka die internationaal medailles weet te behalen. Deze partij weet Mistral overtuigend te winnen. In de finale mag hij het opnemen tegen Melvin Schol. Helaas weet hij deze partij niet te winnen dus is Mistral uiteindelijk tweede. Zeker mag hij hierop trots zijn, een klasse prestatie in dit zwaar deelnemersveld. Nu weer lekker een heel jaar trainen en wie weet lukt het volgend jaar wel om deze fel begeerde gouden NK medaille in de wacht te slepen.