Home

3 jubilarissen bij BOG

Maandagavond 16 december werden 3 judoka`s van onze club verrast tijden de judotraining. De les duurt nog een kwartiertje en daar kwamen opeens de echtgenoten van Wiel Duijkers, Andre Blanken en Wim Penners de dojo binnen. Marian onze penningmeester vertelt hun dat de rede hiervoor is dat deze 3 leden 40 jaar of zelfs nog langer lid zijn van onze vereniging. Een heel bijzondere prestatie met name omdat ze alle 3 altijd actief zijn geweest op de mat en dat nu nog steeds zijn. Laat dit een goed voorbeeld zijn voor al onze leden. Ook al is het soms moeilijk om tijd ervoor vrij te maken en zijn er wellicht wel eens kleine blessures, deze 3 heren bewijzen dat je na 40 jaar nog altijd veel plezier kunt hebben met judo. We zijn trots op jullie, we hopen jullie nog vele jaren op de mat te mogen aantreffen en samen nog heel wat sportieve en mooie momenten mogen beleven!